BBH Puan Sistemi

BBH Puan, Bellezza By H internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde, sepet tutarınızın %5’i oranında puan kazandığınız bir müşteri sadakat programıdır.

Biriken puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde sepet tutarınızdan düşerek ilave indirim kazanma şansı elde edersiniz.

BBH Puan toplamak için Bellezza By H sitemize müşteri üyeliği oluşturmanız gereklidir. Böylelikle üyelik hesabınız üzerinden çeşitli dönemlerde yaptığınız alışverişlerinizden biriken puanlarınızı görebilir ve dilediğiniz alışverişinizde bunları para yerine kullanarak ilave indirim alabilirsiniz.

Üye olup, üye girişi yaptıktan sonra her bir ürünün sayfasında, sepete ekleme tuşunun altında, ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan miktarı ve para birimi karşılığını görebilirsiniz. 1 BBH Puan 1₺ değerindedir.

Sitemize yeni üye olanlar hediye olarak 5 BBH Puan kazanırlar. Daha sonra alışverişlerinizden kazandığınız puanlar bunun üzerine eklenerek birikirler.

10 BBH Puan biriktirdikten sonra puanlarınızı 100₺ ve üzeri sepet tutarınızda indirim olarak harcayabilirsiniz.

BBH Puanları görmek ve puan kazanabilmek için site üyeliği gereklidir.

BBH Puan sistemi, zamana dağılmış alışverişleri ödüllendirmek maksadıyla hazırlanmış bir sistemdir. Bu alışverişlerinizi sadece sitede üyelik oluşturarak kayıt altına alabilirsiniz. Bellezza By H olarak biz, misafir statüsüyle verdiğiniz siparişlerinizi teslim edildikten belli bir süre sonra, mahremiyetiniz için, sistemden otomatik olarak siliyoruz.

Evet.

BBH Puanlarınızı kazandığınız tarihten itibaren 6 ay içinde kullanmanız gerekir. 6 ay dolduktan sonra puanlarınız silinecektir.

BBH Puanlarınızın son kullanma tarihi ile ilgili ilave bir ileti almayacaksınız. Dolayısıyla, siparişinizle birlikte kazandığınız puanlarınızı 6 ay geçmeden kullanmanızı öneriyoruz.

BBH Puanlarınızı kullanarak indirim aldığınız bir siparişinizden ilave indirim puanı kazanamıyorsunuz.

Shopping Cart
Yukarıya ilerleyin