Teslimat Bilgileri

Yurt İçi Teslimat:

Yurt içi tüm siparişler siparişi verdiğiniz tarihi takip eden ilk iş gününde Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. İstanbul içi teslimatlar maksimum 2 iş gününde, İstanbul dışı teslimatlar ise maksimum 3 iş günü içerisinde size ulaştırılır. Bellezza By H, satın aldığınız ürünleri en ksıa zamanda adresinize ulaştırmak için gereken çabayı gösterceğini garanti eder. Ancak Bellezza By H; mücbir sebepler ya da yoğun alışveriş kampanya dönemlerindeki lojistik yoğunluktan doğabilecek gecikmelerden sorumlu değildir.

Yurt içi teslimat tutarı (kargo kampanyaları hariç) 45,00 ₺’dir. MNG Kargo teslimat bedeli 21,00’dir.

Biz kargo ücretlerinde, siparişlerinizi desteklemek maksadıyla, kargo firmasının bize uyguladığı kargo ücretinin tamamını almıyoruz. Güncel olarak kargo başına ödediğimiz bedel 43₺ + vergidir. Kargo ücretinde uyguladığımız indirim, iade ve değişim durumlarında geçerli değildir. İade ve değişim durumlarında kargo ücretinin tamamı alıcıya aittir.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat:

İstanbul teslimat adresli sipariş ödemenizi gün içinde saat 12’ye kadar tamamladığınızda, anlaşmalı kurye firmasının doluluk durumunda da bağlı olarak, gün içinde adresinize teslimat hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı gün teslim hizmeti Pazar ve resmi tatil günlerinde yoktur. Pazar ya da resmi tatil günü verilen aynı gün teslim siparişi, takip eden iş gününde gönderilecektir.

İstanbul aynı gün teslim hizmetinin ücreti:

  • İstanbul Anadolu Yakası İçin: 115₺,
  • İstanbul Avrupa Yakası İçin: 195₺’dır.

Yurt Dışı Teslimat:

Yurt dışı siparişleriniz için en hızlı taşıma servisi DHL Express‘i kullanıyoruz. Yurt dışından verdiğiniz siparişler, uzaklığa bağlı olarak yaklaşık 3 – 7 iş gününde size ulaştırılır. Burada verilen fiyatlar yaklaşık değerlerdir. Döviz kurlarının hareketliliği nedeniyle, nihai taşıma ücreti satın alma aşamasında hesaplanarak size sunulmaktadır.

Avrupa bölgesindeki ülkeler için yurt dışı kargo ücretimiz 545 ₺,

İngiltere (Birleşik Krallık) için yurt dışı kargo ücreti 340 ₺,

Orta Doğu bölgesindeki ülkeler için yurt dışı kargo ücretimiz 665 ₺,

Kuzey Amerika bölgesindeki ülkeler için yurt dışı kargo ücretimiz 680 ₺,

Azerbaycan için kargo ücreti 750 ₺,

Bu bölgeler dışında kalan ülkeler için yurt dışı kargo ücretimiz 860 ₺’dır.

Taşıyıcı firmanın kısıtlamaları nedeniyle aşağıdaki ülkelere satış ve teslimatımız bulunmamaktadır:

Afganistan, Irak, İran, Kongo, Kuzey Kore, Libya, Mali, Nijer, Orta Afrika Cumhuriyeti, Somali, Sudan, Suriye ve Yemen.

Taşıma fiyatları DHL Express ile gönderim için geçerli fiyatlardır.

Ürün iade ve değişim için kargo ücreti, satış yapılan ülkede ödemesi gereken yasal vergi, harç ve tüm masraflar alıcıya aittir.

Shopping Cart
Yukarıya ilerleyin